Právě si prohlížíte Co zdolával 5 hodin Lukáš Krása a Petr Novotný na Labi?

Co zdolával 5 hodin Lukáš Krása a Petr Novotný na Labi?

Kolem LK Baits byl koncem roku poměrně velký rozruch. Nebylo to ale z důvodu ulovení nějakého pěkného úlovku, který by se chytil právě na jejich boilies, ale vše způsobil zákaz konkurenčního boiliesu z Decathlonu. Správně je to tedy boilies značky Caperlan, jež zde prodává Decathlon.

LK Baits právě během vánočních svátku přišel se zprávou, že zakazuje jeho použití na jejím soukromém revíru Lake Sahara. První oficiální vyjádření bylo napsáno v tomto znění. Později bylo ještě upraveno.


STOP! Od Nového roku 2019 se na našich revírech přísně zakazuje používat k vnadění boilies Decatlon, všechny druhy pelet určené k výkrmu lososovitých ryb a tepelně neupravené druhy partiklu. Více v chystaném rybářském řádu pro revíry Sahara nebo info u správců či hospodářů.


To samozřejmě vyvolalo bouřlivou diskuzi na Facebook stránce revíru Sahara. Bohužel se zde naplno ukázala jaká je mentalita většiny českých rybářů a kam až jsou schopni někteří jedinci v komentářích zajít. Upřímně tohle se děje jenom v Česku a Slovensku.

Zkuste se někdy podívat na zahraniční fóra, jak se tam komunikuje. Osobně vůbec nechápu, proč tolik rybářů ztrácí čas komentováním něčeho, co není vůbec v jejich režii a zájmu. LK Baits tento revír vlastní, tak je jenom čistě na nich, jaké si zde nastaví podmínky pro rybolov.

Nevydaly se cestou, tak jak to běžně funguje na 99% soukromých revírů v České republice, kde se většinou velké ryby koupí ze svazových vod nebo někde za sádek. Do Sahary investovaly nemalé peníze, spoustu času a také obrovské úsilí v podobě výběru, šlechtění i chovu kaprů.


Raději se ale od hejtů a diskuzních trollů přesuňme do zajímavějšího odvětví rybařiny a tou je určitě fáze zdolávání úlovku, kterou si určitě každý rybář užívá na maximum. Pokud se ještě podaří zapřáhnout slušnější rybu, není nikdy jasné, jak to celé v daném souboji pro nás dopadne.

Souboj s velkou rybou je maximální prověření vašeho rybářského vybavení, ale také vaši fyzické i psychické stránky. Během souboje s velkou rybou začne pracovat nervozita, roztřesou se vám kolena, začnete slyšet váš tep, popřípadě i tlukot srdce.

Vy se s duchu modlíte za jediné. Aby byl už konec. Protivník na druhé straně se ale nehodlá vzdát, což je naprosto přirozené, když podvědomě tuší, že pokud prohraje, může také skončit jeho život. Tuto situaci zažilo určitě spoustu rybářů.

Co se ale podařilo zapřáhnout Petrovi Novotnému na Labi, kterému přijel na pomoc i Lukáš Krása, je opravdu k neuvěření. Na tohle bez mála 5 hodinové zdolávání budou tito dva kamarádi jistojistě vzpomínat do konce života. Nakonec posuďte sami, jestli se vám něco takového u vody již přihodilo. Popřípadě přidejte do komentáře váš nejdelší souboj s rybou.

 

Sending
User Review
3 (2 votes)

Napsat komentář