Delphin Prut MAGMA II Next gen Feeder-5 špiček

Katalogové číslo: 9eba319b37b1 Kategorie: ,

Popis

Štíhlý a lehký feederový prut Delphin Magma Feeder je postaven na plnouhlíkovém blanku. Tloušťka blanku jednotlivých dílů je nastavena tak, aby prut dosahoval „A“ akci (pevná spodní a středová část). Taková akce umožňuje přesné nahazování a bleskový zásek.

Součástí prutu je 5 špiček – 2x ULTRALIGHT, 1x LIGHT, 1x MEDIUM, 1x HEAVY. Spodní část rukojeti je vyrobena ze směsi přírodního kaučuku a korku. Taková směs vytváří protiskluzovou plochu rukojeti, která umožňuje pohodlné uchopení, což výrazně usnadňuje přesnost nahazování.

Prut je kompletně osazen očky SIC. Trnové spoje dílů jsou součástí blanku prutu. Dodatečně jsou vybroušené až do základního materiálu bez jakékoliv povrchové úpravy! Třecí plochy jsou tak bez lakování a zabraňují samovolnému uvolnění dílu během nahazování nebo zdolávání ryby. Povrch uhlíkových vláken základního blanku je dodatečně obtočen Square punčochou, která je chráněna povrchovým lakováním. Celkový dojem z prutu dotváří nádherná vínová barva celého blanku prutu.

Každý rybář si vybere svého favorita, protože Delphin Prut MAGMA II Next gen se vyrábí v sedmi verzích a a to konkrétně v těchto délkách, a s těmito vrhacími zátěžemi. Mrkněte na nejlepší ceny i další modely prutu.

300 cm-90 g
330 cm-90 g
360 cm-90 g
360 cm-90 g
360 cm-120 g
360 cm-150 g
390 cm-100 g