Právě si prohlížíte Recenze na boilies Caperlan z Decathlonu

Recenze na boilies Caperlan z Decathlonu

Sám za sebe musím říct, že jsem až donedávna žádný Decathlon v České republice neznal. Vůbec jsem nevěděl, že je to obchoďák zaměřený čistě na sportovní vybavení, kde můžete najít i oddělení s rybářským sortimentem.

Vše se ale změnilo měsíc zpátky, kdy měl bratr naplánovanou servisní prohlídku v Olomouci v sobotu ráno na desátou hodinu. Vzhledem k tomu, že měl být servis hotov do 12 hodiny, naskytla se nám možnost projít si tuto část Olomouce, kde jsme narazily i samotný Decathlon.

Osobně jsem hledal spíše spací pytle, ale těch moc v nabídce neměli. Kousek od tohoto oddělení byly i rybářské potřeby. Rybářská ulička nabízela od všeho trochu. Čeho si bratr jako prvé všiml, bylo velké balení boiliesu, které vonělo dosti příjemně i přes samotný obal. Cena tohoto boiliesu od značky Caperlan byla myslím 650 Kč za 10 Kg.

Když jsem si prošli celý sortiment s rybařinou, tak jediná věc která mě zaujala, bylo krmení La Sirene X21 v bílé barvě. Jenže byl obal porušený, takže se směs už sypala. Z dalšího sortimentu mě už vážně nic nezaujalo. Je pravdou ale, že tam toho moc nebylo. Když jsem teď při psaní tohoto článku díval na oficiální stránky Decathlonu, tak tam je nabídka samozřejmě mnohem bohatší.

Nazpátek jsme si ještě museli mrknout na tyto pro nás neznámé koule. Můj konečný verdikt byl, že to jsou pěkně navoněné koule, ale asi toho moc nechytí. Po odchodu z Decathlonu a návratu domů jsem už řešil jiné věci a na tyto kuličky jsem úplně zapomněl.

Ale jak to někdy v životě bývá, tak vám osud sám ukáže, jak moc jste neměly pravdu. Hned na druhý den v neděli večer jsem si všiml videa na youtube, kde autor tohoto videa srovnával boilies Caperlan a Václavíka. Náhoda? To si opravdu nemyslím.

Najít nejlepší cenu boilies Caperlan z Decathlonu

Stejně jak jsem neznal Decathlon, tak obdobně jsem neznal pana Bohumila Kunu, autora tohoto prvního videa. První dojem na mě byl takový, že je to nějaký rybářský rozumbrada, co zase potřebuje trošku té sledovanosti pro svůj prospěch. Jelikož dnešní Youtubery opravdu nemusím, tak jsem video zavřel. Pustil jsem si ho až na druhý den, protože jsem hledal jednu stránku z historie.

I když to nebyla přímo recenze, ale takové porovnání na složení těchto dvou boiliesu, ukázala jasně na mnohem lepší složení Caperlanu, oproti třikrát tak drahému boiliesu od Vaclavíka. Jestli je boilies od Vaclavíka jenom dobře slepená mouka, by dokázala hravě zjistit nejedna laboratoř. Osobně by mě zajímalo složení i od dalších Českých výrobců, co vše dokáží do svých boilíesů přidat. Nebo naopak nepřidat a jenom tvrdit, že tohle boilies obsahuje to a tohle, ale ve skutečnosti v minimálních dávkách nebo vůbec.

Složení Caperlanu mi Youtube nabídl následně z kanálu Rybaření cz-skCo mě u tohoto videa nejvíce překvapilo, že výrobce složení na obal udává, což se jen tak nevidí. Vlastně ani nevím, jestli jsem někdy viděl boilies, kde by bylo přesné složení, podobně jak je tomu u potravin. Samozřejmě na obalech od všech možných výrobců najdete výborné reklamní slogany, ale přesné složení nikde.

https://www.youtube.com/watch?v=N8RGTjKKCkY

Najít nejlepší cenu boilies Caperlan z Decathlonu

Co se týče Caperlanu, tak to žádná velká hitparáda také není, ale k poměru složení a cena, je to přesně boilies, které má účinkovat rychle, tedy na kraších výpravách. Kdo trošku rozumí boilíesu, tak ví, že stačí zvolit správnou esenci, která zaručí největší úspěch. Výživově pro kapry a na dlouhé chytání takové boilies není určené.

Bohužel si většina rybářů myslí, že boilies je něco zázračného, co vám zaručí přesně takového kapra, který je na obalu té nebo tam té značky. O úspěchu rozhodují další desítky faktorů, které už ale nikdo moc neřeší. Jestli máte s boilísem od Caperlanu špatné nebo dobré zkušenosti, určitě se o ně podělte v komentářích.

 

Sending
User Review
4.26 (19 votes)

Napsat komentář