Právě si prohlížíte Ceny rybářských povolenek 2019

Ceny rybářských povolenek 2019

Jakkoliv byl minulý rok v rybařině pro vás úspěšný či neúspěšný, posledním kalendářním dnem měsíce prosince skončila rybářská sezóna 2018, a už je bohužel minulostí. Poslední krok, jak uzavřít starou sezónu, je vypsání sumáře úlovků a odevzdat povolenku-y na patřičném místě vaší rybářské organizace.

Řádně vyplněnou povolenku musíte odevzdat nejpozději do 15 ledna 2019. Splnění této povinnosti je jednou z podmínek k vydání povolenky na další rok. Sumář úlovků musíte vypsat, i když jste všechny ryby pustily zpět a nemáte zapsané žádné úlovky.

Já jsem měl například minulý rok 56 vycházek, ale neponechal jsem si žádnou rybu. Takže jsem do sumáře vypsal všechny revíry, ke kterým jsem do kolonky na počet docházek připsal dané číslo. Ty jsem následně sečetl a zbytek povolenky proškrtl za pomocí dlouhého pravítka.

Vzor vyplnění sumáře úlovků

vyplněný sumář úlovků

Pro představu o kolik jsou povolenky pro rok 2019 dražší, nebo kolik peněz si máte dopředu nachystat, určitě pomůže tato tabulka jednotlivých rybářských svazů České republiky. Jedná se o ceny povolenek na jeden rok. Ceník povolenek na kratší dobu najdete na těchto stránkách.

ceník rybářských povolenek pro rok 2019

Mimochodem za celosvazovou povolenku mimopstruhovou zaplatíte u dospělých 2200 Kč, 1400 Kč mláděž a 700 Kč zaplatí děti. Za pstruhovou povolenku zaplatí 2300 dospělí, 1500 mládež , či 800 Kč děti. Za celorepublikovou povolenku platnou pro všechny revíry ČRS + MRS zaplatíte 3250 Kč za mimopstruhovou a 3400 Kč za pstruhovou.

Sending
User Review
3 (3 votes)

Napsat komentář