Mivardi Rybářský člun M-BOAT 270 S

Katalogové číslo: 6315fc5e34f5 Kategorie: ,

Popis

Unikátní rybářské nafukovací čluny vyvinuté firmou Mivardi. Liší se od všech standardních nafukovacích člunů na trhu. Unikátní rybářské nafukovací čluny vyvinuté firmou Mivardi. Liší se od všech standardních nafukovacích člunů na trhu. Jsou vyvinuty speciálně pro použití s elektromotory a tomu je přizpůsoben jejich technický design.

Konstrukce přídě s dvojitým lomením v kombinaci s velkým úhlem zvýšení přídě a použitými plováky silného průměru zajišťuje unikátní hydrodynamické vlastnosti člunu a tím i schopnost rychlejší jízdy a úspornějšího provozu. Zároveň vynikají neobvykle velkým vnitřním prostorem u každé dodávané délky. Verze s nafukovacím kýlem mají díky popsané konstrukci ještě lepší směrovou stabilitu i v silném větru a výborně rozrážejí vlny.

Standardní výbavou všech modelů jsou posuvné lavičky s protiskluzovým povrchem, skládací hliníková vesla, nožní pumpa s funkcí vyfukování, přepravní taška a sada na opravu člunu. Čluny Mivardi svou kvalitou a inovativními vlastnosti zcela jistě předčí Vaše očekávání. Jsou vynikajícím pomocníkem, jak pro rybáře, tak i pro ostatní příznivce pobytu u vody.

Čluny jsou vyrobené z kvalitního vrstveného a odlehčeného PVC korejské výroby s vysokou odolností vůči oděru a mechanickému poškození. Díky použití tohoto kvalitního materiálu je manipulace se čluny velmi snadná. Čluny jsou osazeny ventily s pojistkou pro snadné vyfukování a nafukování. Samozřejmostí jsou tři samostatně nafukovatelné komory pro bezpečnost posádky.

Mezi hlavní výhody patří:

– Nízká hmotnost díky použití speciálního vrstveného materiálu

– Speciálně tvarovaná příď, optimalizovaná pro použití s elektrickými motory

– Vynikající hydrodynamika a skvělé jízdní vlastnosti

– Ochranný boční pás proti prodření

– Rychlé nafouknutí a vyfouknutí

– Kompaktní rozměry pro transport

– Vysoká stabilita a nosnost dosažená použitím hlavních plováků velkého průměru

– Možnost použití spalovacího motoru či elektromotoru díky zesílenému uchycení zrcadla Příslušenství:

– Hliníková skládací vesla

– Nožní pumpa – Variabilní lavičky – Přepravní taška – Sada na drobné opravy

Tabulka parametrů: Max. počet osob 3 Max. výkon motoru 7,5 kW Typ podlážky žebrovaná Hmotnost 28 kg Délka 270 cm Šířka 152 cm Barva tmavě zelená Nosnost max. 436 kg Počet komor 3

rozměr sbaleného člunu v tašce je 105x70x55 (délka x šířka x výška)