Zavážecí lodička Devict Tanker Mono černá

Katalogové číslo: 14613852fa3c Kategorie:

Popis

Předností zakrmovací lodi Smono jsou její malé rozměry a nízká váha (pouze 3,5 kg). Není problém ji přenášet kolem vody stejně jako ostatní běžnou rybářskou výbavu. Na vodě pak stejně dobře poslouží rybářům se zavezením jejich návnady, nebo montáže s nástrahou, stejně jako jejich dětem, které si s loďkou vyhrají celé hodiny.

K lodi je možné zakoupit také kvalitní nahazovací echolot Deeper, který vám pomůže velmi detailně prozkoumat dno vašeho lovného/zakrmovaného místa, stejně jako detekovat ryby ve vašem dosahu. Největší konkurenční výhodou této zakrmovací lodi je ovšem její nízká cena. S cenou 13 490 Kč je totiž při svých prověřených kvalitách loď Smono dramaticky levnější než ostatní zakrmovací čluny na trhu.

Charakteristiky Tanker Mono:

Všechny elektronické součásti včetně dálkového ovládání, regulátoru otáček a servomotoru jsou vyráběny pod přísnou kontrolou kvality v souladu s mezinárodními standardy. Tím bylo dosaženo nekompromisně stabilního výkonu lodi a jednoduchosti ovládání. Několikaleté testování lodí Devict navíc potvrdilo jejich praktické kvality. I přes celosvětový prodej desetitisíců kusů lodí Devict  zaznamenal výrobce pouze zanedbatelnou poruchovost a velkou spokojenost a také dramaticky zvýšenou úspěšnost rybářů.

Loď je vyrobena z vysoce kvalitního technického plastu, který zaručuje lodi její vysokou odolnost, ale také stylový design. Člun je velmi snadné ovládat díky praktickému ovladači, který umožňuje chod lodi vpřed, vzad a razantní zatáčení do stran při chodu v obou směrech. Loď je možné řídit na klidných hladinách rybníků a jezer, ale bez problému také na menších i velkých tocích, a to za jakéhokoli počasí – ve větru i dešti.

Loď pluje velmi tiše a není problém udržet konstantní ryhlost, takže ryby při zavážení nijak významně nerušíme.
Vyklopení nástrahy z nádrže (nákladového prostoru) umístěné na zadní části lodi provedeme otočením ovládacího prvku na ovladači. Během vteřiny je návnada případně nástraha ve vodě – přesně na místě, na kterém předpokládáte úlovek.

Pro lov za šera, nebo dokonce za tmy je loď vybavena dvěma předními a dvěma zadními LED diodami, díky kterým budete mít loď stále pod kontrolou. Diody jsou natolik výkonné, že není problém i na delší vzdálenosti sledovat prostor před lodí. Světla je možné vypnout či zapnout podle potřeby.

Stav baterie můžete sledovat na digitálním displeji na boku lodi po zapnutí světel. Díky tomu máte možnost baterii včas dobít, nebo vyměnit. Vnitřek lodi je cíleně uzpůsoben stabilnímu usazení baterií, stejně jako snadné manipulaci s nimi.

K lodi získáte navíc pevný látkový obal, který vám pomůže především s jednodušším přenášením lodi. Obal současně loďku ochrání před škrábanci způsobenými při její přepravě. Na loď se samozřejmě vztahuje dva roky dlouhá záruka, na baterii pak půl roku.

Parametry:

Váha včetně baterií: 3,5 kg
Délka: 58,5 cm
Šířka: 28 cm
Výška: 22 cm
Rozměr nákladového prostoru: 15 x 8 cm
Pojistka vyměnitelná: 15A
Baterie v ovládači: 8 x AA tužková baterie (vyplatí se používat beterie dobíjecí)
Akumulátory v lodi: 2 x Lithiový akumulátor, rozměr 10 x 4,5 cm, kapacita 6000 mAh, 7,4 V
Výdrž akumulátorů: kontinuální používání lodi v délce cca 4 hodiny
Napětí adaptéru: AC 110 – 240 V
Doba do plného nabití  akumulátorů lodi: 3 hodiny
Záruka: 2 roky loď, 6 měsíců akumulátory
Frekvence dálkového ovladače: 2,4 GHz
Počet nákladových prostor: 1
Nosnost nákladového prostoru: 1 kg
Rychlost zakrmovací lodi: 1 – 2 metry za sekundu
Odolnost vůči vlnám: třída 3 – 4
Dosah lodi respektive dálkového ovladače AD-1202: až 300 metrů
Baterie dálkového ovladače: 8 kusů AA alkalických baterií (9,6 – 12 V)
Barevné variace: oranžová, žlutá a camo