Zico člun BL270

Katalogové číslo: dc47296f258c Kategorie: ,

Popis

Řada člunů BL určitě potěší svou kvalitou nejen každého rybáře, ale i další příznivce, kteří požadují pohodlnou přepravu osob nebo třeba pro rodinnou dovolenou. Čluny jsou vyrobeny z vrstveného PVC s textilní výplní se zvýšenou odolností vůči oděru nebo mechanickému poškození. Dodává se v základní výbavě s nožní pumpou, Al vesly, lavičkou.

Vše je pro přepravu umístěno v přenosné tašce.Čluny disponují speciálnímy ventily pro rychlé nafouknutí a vyfouknutí (zpětný chod pumpy). Tři komory zaručují bezpečnost při případném poškození pláště člunu. Nafukovací kýl a pevné čelo umožňují při správném rozložení osob a náležité síle motoru dostat člun do kluzu.

Postranní bezúpečnostní páska, úchyty na nošení, materiál na opravu, obvodové lano, úchyty vesel pro transport a hliníková podlaha s protiskluzovou úpravou jsou u tohoto člunu standardem.Parametry člunu BL 270váha setu:52kgvnější rozměry:270 x 152cmvnitřní rozměry: 165 x 70cmmax.síla benzin. motoru: 10HPmax.počet osob: 2max.zátěž: 350kgtransportní rozměry: 111 x 61 x 35cmbarva: šedá s modrým lemem Blue Line serie