Tica Naviják Talisman X-Treme TBAT 2500

Katalogové číslo: 8100ae464c0c Kategorie: , Štítek:

Popis

Už první pohled na dynamické linie výjimečného designu navijáků Tica Talisman X-treme zvýší adrenalin každého rybáře! Použity jsou výhradně  ušlechtilé materiály – letecký hliník, nerezová ocel, karbon a mosaz. Tyto navijáky jsou prakticky nezničitelné, ve své cenové kategorii suveréně nejlepší naviják na střední i těžkou přívlač.
Už při prvním pootočením kličkou zjistíte, že máte v rukou výjímečný stroj. Do každého detailu neskutečně propracovaný naviják – výsledek nejnovějších technologických postupů při výrobě navijáků nejvyšších tříd. Tice Talisman X-treme má tělo a rotor z leteckého hliníku, hlavní cívka je vyrobena kombinací kovu a karbonu, náhradní cívka je kovová (model 4000 má náhradní cívku ve velikosti 4500). Pro dlouhou životnost jsou podstatné i silné šnekové převody. Nechybí zpevněný oblouk překlapěče s širokou rolničkou a kovová klika s komfortní koncovkou. Osazen je 14-ti precizními nerezavějícími RRB ložisky. Přední brzda je osazena karbonovými třecími podložkami, takže bez problémů a bez přehřátí zvládne i enormní zátěž při boji s trofejními úlovky. Dodává se ve velikosti 2500 nebo 4000, je tedy vhodný na střední a těžkou přívlač, stačí si jen vybrat správnou velikost navijáku.
Čištění a údržba je základem pro dlouhou životnost a spolehlivost každého navijáku. Tice má pro tento účel vlastní patent! Tento naviják se dodává spolu se speciální vazelínou pro promazání šnekového převodového systému a lubrikantem pro údržbu brzdového systému. Pro bezproblémové promazání a údržbu slouží speciální patentovaný systém krytí otvoru v boku navijáku. K navijáku se dodává i neoprenové pouzdro s logem Tica.
Parametry:

14 precizních zapouzdřených nerezových RRB kuličkových ložisek
ložisko Stop systému okamžitého zastavení zpětného chodu
tělo a rotor vyrobeno z leteckého hliníku
hlavní cívka vyrobena kombinací kovu a karbonu
náhradní kovová cívka (model 4000 má náhradní cívku ve velikosti 4500)
brzdový systém s karbonovými třecími podložkami
zpevněný oblouk překlapěče
speciálně tvarovaná rolnička zabraňuje kroucení vlasce
počítačem vyvážený rotor pro dokonalý hladký chod
šnekový převodový systém
inteligentní systém pro přesné ukládání vlasce na cívku
systém pro zabránění spadnutí vlasce pod cívku
kovová klika s anatomicky tvarovanou gumovou koncovkou
vyvážený a hladký chod
vodotěsný

hmotnost 265g
převodový poměr 5,2:1
kapacita cívky 0,28mm / 150m