Deeper Fishfinder nahazovací sonar – verze Bluetooth

Katalogové číslo: 317f4cdd0cf5 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Deeper Smart Fishfinder je unikátní sonar, který používají jak příležitostní, tak profesionální rybáři po celém světě!
Začni rybařit chytře! Máš rád aktivní druhy rybaření, při kterých často měníš místa lovu? Nevíš ale, na jaká místa se při lovu soustředit? Deeper Smart Fishfinder je unikátní sonar, který používají jak příležitostní, tak profesionální rybáři po celém světě! Deeper vysílá zvukové signály, jejichž odrazy od předmětů okamžitě zpracovává a vizualizuje. To umožňuje zachytit polohu i relativní velikost ryb v hloubce až 40 metrů! Zároveň poskytuje důležité informace o hloubce vody, teplotě, hlavně však reliéfu a struktuře dna! Jedná se o první technologii na světě, která komunikuje přímo s Tvým chytrým telefonem nebo tabletem. Už není potřeba tahat k vodě těžké vybavení, Deeper máš kdykoliv při ruce! Technické specifikace:

Rozměr:
Koule o průměru 6,5 cm

Hmotnost:
100 g

Konstrukce:
ABS

Kompatibilita:
od iOS 8.0+ a Android 4.0 po  nejnovější zařízení

Připojení:
Bezdrátové připojení Bluetooth

Dosah WiFi připojení:
Až 40 m

Hloubka max/min:
80 m / 0,5 m

Teplota:
Čidlo teploty vody

Jednotky teploty:
Stupně Celsia / Fahrenheita

Provozní teplota:
-20 °C až 40 °C

Typ sonaru:
Dvojitý paprsek

Frekvence:
290 kHz (15°) / 90 kHz (55°)

Baterie:
Lithium Polymer 3,7 V dobíjecí, 850mAh

Výdrž baterie:
Až 6 hodin

Napájecí adaptér:
microUSB kabel, 5V DC, 450mA max

Frekvence snímání:
7 snímků za sekundu

Rozlišení snímání:
Rozlišení snímání rozpozná objekty ve vzdálenosti až 7,8cm

Rozsah:
Standardní dynamický rozsah

Režim obrazovky:
Běžný režim obrazovky

Jak to Funguje

Dokonalý přenosný sonar
S váhou pouze 100 g a průměrem 65 mm je Deeper lehčí a menší, než jakýkoli klasický sonar. Byl speciálně navržen tak, aby se vešel do pouzdra s rybářským náčiním a vy ho mohli vzít kamkoli, kde většina sonarů končí, tedy na kajak, na břeh, nebo třeba na molo.

K přenosu dat do vašeho chytrého telefonbu nebo tabletu Deeper využívá technologii Bluetooth, a to až na vzdálenost 45 m. Bluetooth spotřebovává méně energie a nevyžaduje k provozu aktivovaná mobilní data, takže můžete svůj mobilní internet v klidu používat i během rybaření.

Chytré zobrazení
Precizní technologie zobrazuje křišťálově jasné snímky ryb a kontur dna ve velmi detailním rozlišení přímo do vašeho smartphonu nebo tabletu. Ryby jsou zobrazovány velmi živě jako jasně definované cíle a snadno se dají rozlišit od struktur, takže je okamžitě jasné co je co.

Sonar s dvojitým pokrytím
Dvojí frekvence Deeperu umožňuje skvěle sledovat dění pod hladinou ve všech hloubkách v radiusu 90 kHz (55°) a 290 kHz (15°). Široký paprsek umožňuje zkoumat velké plochy a pohyb na nich, kdežto úzký paprsek poskytuje vysokou přesnost při zobrazení místa výskytu ryb, kontur a detailů dna. S Deeperem se tedy můžete zaměřit jak na plochu, tak na detaily.

Sleduj. Chytej. Pouštěj.
Získejte plnou kontrolu nad všemi funkcemi a vlastnostmi sonaru s jeho uživatelsky přátelskou aplikací. Nastavte citlivost sonaru pro zvýšení/ snížení zobrazovaných detailů, přepínejte mezi různými frekvencemi pro širší nebo přesnější průzkum pod hladinou, uveďte přístroj do režimu spánku pro úsporu energie, proberte vaše iOS nebo Android zařízení, a mnoho dalšího.

Aktualizace bezdrátového sonaru
Aktualizujte svůj sonar kdekoli pomocí vašeho telefonu či tabletu se systémem Android nebo iOS a aplikací Deeper. Díky updatovanému softwaru získáte nejnovější funkce a zajistíte nejlepší výkon pro váš sonar.

Sdílejte
Chytili jste monstrum? Využijte funkce mobilní aplikace Deeper k vyfotografování a sdílení obrázků s přáteli kdekoli na světě přes Facebook, Twitter a Google+.