Deeper Pro Fishfinder nahazovací sonar – verze WiFi

Katalogové číslo: 504ef8def679 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Deeper Smart Fishfinder je unikátní sonar, který používají jak příležitostní, tak profesionální rybáři po celém světě!
Máte rádi aktivní druhy rybaření, při kterých často měníte místa lovu? Nevíte ale, na jaká místa se při lovu soustředit? Deeper Smart Fishfinder je unikátní sonar, který používají jak příležitostní, tak profesionální rybáři po celém světě!
Deeper vysílá zvukové signály, jejichž odrazy od předmětů okamžitě zpracovává a vizualizuje. To umožňuje zachytit polohu i relativní velikost ryb v hloubce až 80 metrů! Zároveň poskytuje důležité informace o hloubce vody, teplotě, hlavně však reliéfu a struktuře dna. Jedná se o první technologii na světě, která komunikuje přímo s vaším chytrým telefonem nebo tabletem. Už není potřeba tahat k vodě těžké vybavení, Deeper máte kdykoliv při ruce.
Technické specifikace:

Rozměr:
Koule o průměru 6,5 cm

Hmotnost:
100 g

Konstrukce:
ABS

Kompatibilita:
od iOS 8.0+ a Android 4.0 po  nejnovější zařízení

Připojení:
Bezdrátové připojení WiFi

Dosah WiFi připojení:
Až 100 m

Hloubka max/min:
80 m / 0,5 m

Teplota:
Čidlo teploty vody

Jednotky teploty:
Stupně Celsia / Fahrenheita

Provozní teplota:
-20 °C až 40 °C

Typ sonaru:
Dvojitý paprsek

Frekvence:
290 kHz (15°) / 90 kHz (55°)

Baterie:
Lithium Polymer 3,7 V dobíjecí, 850mAh

Výdrž baterie:
Až 6 hodin

Napájecí adaptér:
microUSB kabel, 5V DC, 450mA max

Frekvence snímání:
až 15 snímků za sekundu. Umožňuje zachytit rychle se pohybující objekty

Rozlišení snímání:
Vyšší rozlišení snímání rozpozná objekty ve vzdálenosti až 1,3cm a umožňuje zachytit pod vodou menší objekty.

Rozsah:
8x větší rozsah umožňuje přesnější detekci objektů pod vodou.

Režim obrazovky:
Běžný režim včetně denního a nočního režimu obrazovky

Jak to funguje

Výhoda Wi-Fi
PRO používá připojení Wi-Fi k přenosu přesnějších dat ze sonaru do vašeho smartphonu. Připojení Wi-Fi zajišťuje prodlouženou vzdálenost mezi zařízením Deeper a uživatelem až na 330 stop/100 m.
Vysoké rozlišení struktury dna
PRO je vybavený vyšším rozlišením skenování, které odděluje objekty ve vzdálenosti až 0,4 stop/1,3 cm a umožňuje pořízení záznamu i menších objektů pod hladinou. A vy tak víte přesně, co lovíte.

Sledování extrémní hloubky
PRO pluje na hladině a skenuje povrch pod sebou až do hloubky 260 stop/80 metrů, díky čemuž můžete sledovat veškeré nerovnosti dna a rozpoznáte nejproduktivnější zóny pro rybolov.
Off-line mapy zdarma
Při použití režimu Člun aplikace Deeper zkombinuje data PRO s údaji GPS smartphonu a vytvoří batymetrické mapy, které se zobrazí na obrazovce smartphonu. Při použití aplikace Deeper je stažení všech map zdarma.

Bezdrátový nahazovací sonar
Snadno rozmístitelný a použitelný PRO je malé a lehké zařízení vhodné pro nahazování s využitím běžných vlasců. Má stejnou velikost a hmotnost jako jeho předchůdce Bluetooth, ale je vybavený řadou přidaných funkcí, takže i při rybolovu ze břehu máte přístup k přesným údajům z echolokátoru, které byly k dispozici pouze na konzolích drahých rybářských lodí.

Výhoda Wi-Fi
PRO používá k přenosu přesnějších dat ze sonaru do vašeho smartphonu nebo tabletu připojení Wi-Fi. Připojení Wi-Fi funguje na vzdálenost mezi zařízením Deeper a zařízením uživatele až 330 stop/100 m. Není nutné používat žádný mobilní ani datový signál.

Interní Wi-Fi přístupový bod
Na místě rybaření nepotřebujete připojení Wi-Fi ani mobilní data! Zařízení Wi-Fi má interní Wi-Fi přístupový bod, ke kterému můžete připojit svůj smartphone nebo tablet. Jediné co musíte udělat, je zapnout na svém smartphonu Wi-Fi a připojit se k přístupovému bodu Deeper. Ke svému zařízení Deeper se můžete připojit kdekoli na světě, dokonce i v deštném pralese v Amazonii.
Důležité oznámení:: Pokud dojde ke kratšímu rozsahu připojení, vypněte na svém smartphonu mobilní data nebo/a Wi-Fi. Při použití zařízení Deeper není třeba použít žádný mobilní signál ani využívat data.

Lodní mód
Při použití režimu Člun si můžete vyznačit reálné batymetrické údaje do své archivované off-line mapy a zobrazit vše přímo na obrazovce svého smartphonu. Tato funkce používá k určení vaší přesné polohy GPS vašeho smartphonu. Všechny mapy lze kdykoli archivovat a zlepšit tak efektivitu rybaření.

Vysoké rozlišení objektů pod vodou
Vyšší rozlišení skenování objektů ve vzdálenosti až 1,3 m umožňuje pořízení záznamu menších objektů pod hladinou. Detekci takových objektů umožňuje 8x rozšířený dynamický rozsah. Vše, co potřebujete k tomu, abyste získali přesný přehled o tom, co se děje pod hladinou.

Vyšší frekvence skenování
Všechny získané údaje vám přináší důležité tipy ohledně toho, kde se ryby skrývají. PRO je posílený zdvojenou funkcí skenování až 15 skenů/s, která umožňuje záznam rychleji se pohybujících objektů pod hladinou vody. A vy tak můžete sledovat všechny ryby proplouvající kolem vašeho radaru.

Chytré lovení ryb na udici
Aplikace Deeper je kompatibilní s většinou smartphonů s operačním systémem iOS a Android a vy tak můžete své zařízení kdykoli pohodlně aktualizovat. Ze zařízení s nejaktuálnějším softwarem získáte nejnovější funkce a ten nejlepší výkon. Zaregistrujte se do komunity rybářů on-line a svým úlovkem inspirujte ostatní!