Lowrance Echolot HDS-12 Gen3 + sonda TotalScan + baterie + nabíječka ZDARMA

Katalogové číslo: 860994c9eb33 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Zcela nový Lowrance High Definition System (HDS) kombinující jasnější multi-touch displej a lepší procesor se špičkovou fishfinder technologií včetně sonaru CHIRP

Dotykový Finshfinder/Chartplotter
Lowrance High Definition System, který integruje špičkové fishfinder technologie a nejnovější pokroky v oblasti navigace do jednoho snadno ovladatelného multi-touch displeje.
Zcela nový Lowrance High Definition System (HDS) kombinující jasnější multi-touch displej a lepší procesor se špičkovou fishfinder technologií včetně sonaru CHIRP, Broadband Sounder™, StructureScan® HD, DownScan Imaging™ a Trackback™ – plus nejnovější pokroky v navigaci a uživatelském rozhraní – včetně vnitřní 10Hz GPS, dvou slotů na MicroSD karty, dotykového ovládání a klávesnice, vestavěného bezdrátového připojení. Vše na jednom snadno ovladatelném displeji.
Hlavní rysy
Výhody Lowrance HDS-12 Gen3

Snadno čitelný: 12-palcový, širokoúhlý, podsvícený, multi-touch,  LED displej
Jednoduše použitelný: Vylepšené rozhraní Lowrance s ovládáním pomocí dotykového displeje nebo klávesnice poskytuje bleskový přístup ke všem funkcím HDS
Nejpokročilejší technologie Fishfinderu: Zobrazení sonaru CHIRP a StructureScan® HD zároveň pro získání nejlepšího možného pohledu na ryby a strukturu pod a po stranách Vaší lodi
Rychlé provádění úprav: S lepším a rychlejším procesorem, intuitivními funkcemi uživatelského rozhraní – včetně rolovacího menu, pomocného kurzoru a inovativního náhledu s dotykovým posuvníkem.
Zůstaňte ve spojení: Integrované bezdrátové připojení s aplikací Lowrance GoFree a ostatních palubních zařízení – zobrazuj a ovládej vybrané HDS Gen3 bezdrátově pomocí podporovaných tabletů, smartphonů a zdarma aplikace Lowrance GoFree
Čím víte tím lépe: Plug-and-play kompatibilita s výkonnými moduly Lowrance – Broadband Radar, SonicHub Marine Audio, třída B AIS a DSC VKV – stejně jako špičkové technologie, jako jsou SmartSteer ovládání MotorGuide PinpointGPS a Lowrance Přívěsný Pilot
Komunikace s multifunkčními displeji HDS Gen2 a HDS Gen2 Touch
Dva porty pro Ethernet síťové připojení
Micro-C přípojka pro zařízení NMEA 2000®
Video vstup přes volitelný kabel
Podporováno Lowrance Advantage Service programem

Lowrance HDS-12 Gen3 výhody navigace:

Interní GPS anténa – s 10Hz aktualizační sazbou pozice nabízí ultra-přesné trasy, hladší mapy a maximální přesnost polohy. Podporuje WAAS / EGNOS / MSAS korekce.
Široké možnosti mapování – HDS Gen3 obsahuje vestavěnou základní mapou celého světa a je kompatibilní s nejvíce expanzivním výběrem kartografie na trhu. Možnosti zahrnují Insight Genesis ™, Navionics®, C-MAP MAX-N +, Insight ™ a další. Všechny mapovací možnosti mohou být využity pomocí plánovacího PC softwaru Insight Planner ™. Navštivte GoFreeMarine.com pro více informací.
Insight Genesis ™ osobní mapy – Vytvořte si vlastní mapy pomocí zaznamenaných sonarových protokolů, nahrajte data na Insight Genesis účet pro bezpečné a detailní zobrazení vlastní mapy online, přidejte volitelnou vegetaci nebo tvrdost dna, stáhněte je na SD kartu a použijte na vodě. Navíc, máte nyní možnost sdílet mapy s Insight Genesis Social Map komunitou.
Multi-view a sdílení mapy – Podívejte se na dvě mapy současně, ve 2D nebo 3D perspektivním pohledu s nezávislým ovládáním rozsahu a přikrývacích schopností. Plus, dostaňte maximum z vašich nákupů mapových karet; kupte jednu kartu s mapou a zobrazte ji na všech zařízeních HDS Gen3, HDS Gen2 a Gen2 Touch pomocí Ethernetové sítě.
Dva sloty na SD kartu

Lowrance HDS-12 Gen3 výhody sonaru:

Vestavěný Sonar CHIRP – dominuje větší citlivostí, lepším rozlišením cíle a vynikajícím potlačením šumu pro jasnější a snadno viditelnou rybí návnadu. Přináší mnohonásobné CHIRP a Broadband Sounder frekvence z jednoho snímače.
Vestavěný zobrazovací sonar StructureScan® HD – Užijte si fotce podobný 180 stupňový pohled na strukturu a ryby pod vaší lodi. Vyžaduje volitelný StructureScan® HD snímač.
Vestavěný, oceněný Broadband Sounder™ – Zobrazte a označte rybí cíle, rybí návnady a strukturu při vyšších rychlostech a ve větších hloubkách – od 0,3 do více než 914 m.
Schopnosti StructureMap ™ HD – Používejte aktuální nebo záznamový protokol ze StructureScan® HD sondy k vytváření úžasných podvodních snímků jezer, řek nebo mořského dna. StructureMap lze pohlížet v překrývání, které lze zapnout nebo vypnout, pro maximální přehled o situaci ve vztahu jak k záznamu tak k detailu dna. Technologie DownScan Overlay ™ překrývá DownScan Imaging na CHIRP Sonar nebo BroadBand Sounder.
TrackBack ™ k prohlížení a ukládání klíčových míst – Přehrajte si historii Broadband Sounderu™ nebo StructureScanu® HD k prozkoumání struktury dna a rybích cílů a určete místo pomocí traťového bodu.
SpotlightScan ™ – volitelný doplněk přinášející novou úroveň rybaření, vámi řízený pohled prostorového skenování poskytující obraz klíčových oblastí rybolovu.

Balení obsahuje:

obrazovku
kryt obrazovky
držák obrazovky
napájecí kabel
pojistovou skříň + pojistku
český manuál
sondu TotalScan včetně uchycení

Specifikace
General

Velikost displeje
12.1in (305 mm) Diag.

Typ displeje
WXGA barevné TFT LCD

Rozlišení
1280H x 800W

Podsvícení
Bílá LED

Jas displeje
1200 Nits

Výška
224.7 mm

Šířka
328.1mm

Hloubka
88.2mm

Váha
2.95kg

Environmental

Provozní teplota
-15°C do 55°C

Vodotěsnost
IPX7 se zavřeným slotem na karty

DOC

Part 15.103 FCC rules &
CE RTTE directive 1999/5/EC

Electrical

Napájecí zdroj
2.0A @ 13VDC s podsvícením na maximum

Provozní napětí
12VDC

Záložní napětí
10.8-17VDC

Sonar Characteristics

Vestavěný CHIRP
Ano

Vestavěný Broadband
Ano

Vestavěný StructureScan
Ano

Frekvence k dispozici

83/200 kHz nebo 50/200 kHz
(v závislosti na Broadband transduceru);
455/800 kHz pro StructureScan

CHIRP frekvence k dispozici

High CHIRP, Medium CHIRP nebo Low CHIRP
(v závislosti na transduceru)

Power
500W RMS na všech kanálech

Maximální hloubka
1524m  *v závislosti na transduceru

Alarmy
Hloubka, Fish I.D., mělčina

Radar Charateristics

Kompatibilita s radary

4G (Broadband), 3G (Broadband),
TX06L-1 (6kW HD Digital)

EBL/VRM
konfigurovatelné pro dva uživatele

Guard Zones
konfigurovatelné pro dva uživatele

Comms/Interface

NMEA0183
1 x RS422 port

Podporované přenosové rychlosti

1200, 2400, 4800 (Default),
9600, 19200, 38400, 57600, 115200

Ethernet
2 Port

NMEA 2000
1 Micro-C

Video Input
Ano s volitelným kabelem

Data Card Slot
2x micro SD karty až do 32GB