Prut Balzer DIABOLO VII Spin

Katalogové číslo: 1a9cf9dbad66 Kategorie:

Popis

Pruty BALZER DIABOLO VII Spin jsou pokračováním veleúspěšné řady přívlačových prutů. Pruty mají broušené blanky a jsou vyrobeny z uhlíku IM7. Jejich povrch je lakován. Spojení dílů prutů je provedeno osvědčeným způsobem, a to horní díl se nasouvá na spodní a zároveň je v místě spojky vyztužen. Tento způsob spojení je mnohem spolehlivější než spojení na trn, které se používá spíš pro velmi jemné pruty málo namáhané.

Pruty BALZER DIABOLO VII jsou osazeny očky z SIC materiálu (karbid křemíku) a lehkými titanovými rámečky. Precizní vázání oček je kryto kvalitním lakem, který se nesmršťuje a nezpůsobuje vrubové zatížení v místě přivázání očka. Velkou výhodou těchto prutů je též konstrukce blanků, kdy blanky jsou štíhlé, ale mají silnou stěnu.

Toto provedení zajišťuje téměř nezlomitelnost prutu. Samozřejmostí jsou korkové rukojeti a sedla z ABS rozměrově stálého plastu. Kování sedla je zpravidla z nerez materiálu. Celá řada BALZER DIABOLO VII prutů je konstuována dle způsobu použití a téměř pro každý způsob rybolovu je určen speciální prut v těchto verzích 45g 270cm, 75g 270cm, 75g 300cm. Nyní s dopravou zdarma.