Mivardi Rybářský člun M-BOAT 230 S

Katalogové číslo: ae9df41a9b39 Kategorie: ,

Popis

Unikátní rybářské nafukovací čluny vyvinuté firmou Mivardi. Liší se od všech standardních nafukovacích člunů na trhu. Jsou vyvinuty speciálně pro použití s elektromotory a tomu je přizpůsoben jejich technický design. Konstrukce přídě s dvojitým lomením v kombinaci s velkým úhlem zvýšení přídě a použitými plováky silného průměru zajišťuje unikátní hydrodynamické vlastnosti člunu a tím i schopnost rychlejší jízdy a úspornějšího provozu.

Zároveň vynikají neobvykle velkým vnitřním prostorem u každé dodávané délky. Verze s nafukovacím kýlem mají díky popsané konstrukci ještě lepší směrovou stabilitu i v silném větru a výborně rozrážejí vlny. Standardní výbavou všech modelů jsou posuvné lavičky s protiskluzovým povrchem, skládací hliníková vesla, nožní pumpa s funkcí vyfukování, přepravní taška a sada na opravu člunu.

Čluny Mivardi svou kvalitou a inovativními vlastnosti zcela jistě předčí Vaše očekávání. Jsou vynikajícím pomocníkem, jak pro rybáře, tak i pro ostatní příznivce pobytu u vody. Čluny jsou vyrobené z kvalitního vrstveného a odlehčeného PVC korejské výroby s vysokou odolností vůči oděru a mechanickému poškození.

Díky použití tohoto kvalitního materiálu je manipulace se čluny velmi snadná. Čluny jsou osazeny ventily s pojistkou pro snadné vyfukování a nafukování. Samozřejmostí jsou tři samostatně nafukovatelné komory pro bezpečnost posádky.

Mezi hlavní výhody patří:

– Nízká hmotnost díky použití speciálního vrstveného materiálu
– Speciálně tvarovaná příď, optimalizovaná pro použití s elektrickými motory
– Vynikající hydrodynamika a skvělé jízdní vlastnosti
– Ochranný boční pás proti prodření
– Rychlé nafouknutí a vyfouknutí
– Kompaktní rozměry pro transport
– Vysoká stabilita a nosnost dosažená použitím hlavních plováků velkého průměru
– Možnost použití spalovacího motoru či elektromotoru díky zesílenému uchycení zrcadla

Příslušenství:
– Hliníková skládací vesla
– Nožní pumpa
– Variabilní lavičky
– Přepravní taška
– Sada na drobné opravy

Tabulka parametrů:
Max. počet osob 2
Max. výkon motoru 2,5 kW
Typ podlážky žebrovaná
Hmotnost 21,5 kg
Délka 230 cm
Šířka 131 cm
Barva tmavě zelená
Nosnost max. 320kg
Počet komor 3