Lowrance Echolot HDS-9 Gen3-sonda TotalScan-baterie nabíječka zdarma

Katalogové číslo: 9803a22e1a86 Kategorie: Štítky: ,

Popis

Zcela nový Lowrance High Definition System (HDS) kombinující jasnější multi-touch displej a lepší procesor se špičkovou fishfinder technologií včetně sonaru CHIRP, Broadband Sounder, StructureScan HD, DownScan Imaging a Trackback-plus nejnovější pokroky v navigaci a uživatelském rozhraní včetně vnitřní 10Hz GPS, dvou slotů na MicroSD karty, dotykového ovládání a klávesnice, vestavěného bezdrátového připojení. Vše na jednom snadno ovladatelném displeji.

Výhody Lowrance HDS-9 Gen3

Snadno čitelný: 9-palcový, širokoúhlý, podsvícený, multi-touch,  LED displej
Jednoduše použitelný: Vylepšené rozhraní Lowrance s ovládáním pomocí dotykového displeje nebo klávesnice poskytuje bleskový přístup ke všem funkcím HDS
Nejpokročilejší technologie Fishfinderu: Zobrazení sonaru CHIRP a StructureScan® HD zároveň pro získání nejlepšího možného pohledu na ryby a strukturu pod a po stranách Vaší lodi
Rychlé provádění úprav: S lepším a rychlejším procesorem, intuitivními funkcemi uživatelského rozhraní – včetně rolovacího menu, pomocného kurzoru a inovativního náhledu s dotykovým posuvníkem.
Zůstaňte ve spojení: Integrované bezdrátové připojení s aplikací Lowrance GoFree a ostatních palubních zařízení – zobrazuj a ovládej vybrané HDS Gen3 bezdrátově pomocí podporovaných tabletů, smartphonů a zdarma aplikace Lowrance GoFree
Čím víte tím lépe: Plug-and-play kompatibilita s výkonnými moduly Lowrance – Broadband Radar, SonicHub Marine Audio, třída B AIS a DSC VKV – stejně jako špičkové technologie, jako jsou SmartSteer ovládání MotorGuide PinpointGPS a Lowrance Přívěsný Pilot
Komunikace s multifunkčními displeji HDS Gen2 a HDS Gen2 Touch
Dva porty pro Ethernet síťové připojení
Micro-C přípojka pro zařízení NMEA 2000®
Video vstup přes volitelný kabel
Podporováno Lowrance Advantage Service programem

Lowrance HDS-9 Gen3 výhody navigace:

Interní GPS anténa – s 10Hz aktualizační sazbou pozice nabízí ultra-přesné trasy, hladší mapy a maximální přesnost polohy. Podporuje WAAS / EGNOS / MSAS korekce.
Široké možnosti mapování – HDS Gen3 obsahuje vestavěnou základní mapou celého světa a je kompatibilní s nejvíce expanzivním výběrem kartografie na trhu. Možnosti zahrnují Insight Genesis, Navionics, C-MAP MAX-N +, Insight a další. Všechny mapovací možnosti mohou být využity pomocí plánovacího PC softwaru Insight Planner .

Insight Genesis osobní mapy – Vytvořte si vlastní mapy pomocí zaznamenaných sonarových protokolů, nahrajte data na Insight Genesis účet pro bezpečné a detailní zobrazení vlastní mapy online, přidejte volitelnou vegetaci nebo tvrdost dna, stáhněte je na SD kartu a použijte na vodě. Navíc, máte nyní možnost sdílet mapy s Insight Genesis Social Map komunitou.
Multi-view a sdílení mapy – Podívejte se na dvě mapy současně, ve 2D nebo 3D perspektivním pohledu s nezávislým ovládáním rozsahu a přikrývacích schopností. Plus, dostaňte maximum z vašich nákupů mapových karet; kupte jednu kartu s mapou a zobrazte ji na všech zařízeních HDS Gen3, HDS Gen2 a Gen2 Touch pomocí Ethernetové sítě.
Dva sloty na SD kartu

Lowrance HDS-9 Gen3 výhody sonaru:

Vestavěný Sonar CHIRP – dominuje větší citlivostí, lepším rozlišením cíle a vynikajícím potlačením šumu pro jasnější a snadno viditelnou rybí návnadu. Přináší mnohonásobné CHIRP a Broadband Sounder frekvence z jednoho snímače.
Vestavěný zobrazovací sonar StructureScan® HD – Užijte si fotce podobný 180 stupňový pohled na strukturu a ryby pod vaší lodi. Vyžaduje volitelný StructureScan® HD snímač.
Vestavěný, oceněný Broadband Sounder – Zobrazte a označte rybí cíle, rybí návnady a strukturu při vyšších rychlostech a ve větších hloubkách – od 0,3 do více než 914 m.

Schopnosti StructureMap HD – Používejte aktuální nebo záznamový protokol ze StructureScan HD sondy k vytváření úžasných podvodních snímků jezer, řek nebo mořského dna. StructureMap lze pohlížet v překrývání, které lze zapnout nebo vypnout, pro maximální přehled o situaci ve vztahu jak k záznamu tak k detailu dna. Technologie

DownScan Overlay překrývá DownScan Imaging na CHIRP Sonar nebo BroadBand Sounder.
TrackBack k prohlížení a ukládání klíčových míst – Přehrajte si historii Broadband Sounderu nebo StructureScanu HD k prozkoumání struktury dna a rybích cílů a určete místo pomocí traťového bodu.
SpotlightScan – volitelný doplněk přinášející novou úroveň rybaření, vámi řízený pohled prostorového skenování poskytující obraz klíčových oblastí rybolovu.

Balení obsahuje:

obrazovku
kryt obrazovky
držák obrazovky
napájecí kabel
pojistovou skříň + pojistku
český manuál
sonda TotalScan včetně uchycení

Specifikace
General

Velikost displeje
228mm Diag.

Typ displeje
XVGA color TFT LCD

Rozlišení
800H x 400W

Podsvícení
Pure White LED

Jas
1200 Nits

Výška
168.92mm

Šířka
264.95mm

Hloubka
88.2mm

Váha
2.00kg

Environmental

Provozní teplota
-15°C to 55°C

Voděodolnost
ANO

DOC

Part 15.103 FCC rules &
CE RTTE directive 1999/5/EC

Electrical

Napájecí zdroj
1.5A @ 13VDC s podsvícením na maximum

Provozní napětí
12VDC

Záložní napětí
10.8-17VDC

Sonar

Zabudovaný CHIRP
ANO

Zabudovaný Broadband
ANO

Zabudovaný StructureScan
ANO

Frekvence

83/200 kHz nebo 50/200 kHz
(záleží na Broadband transduktoru);
455/800 kHz pro StructureScan

Dostupné CHIRP Frekvence

High CHIRP, Medium CHIRP nebo Low CHIRP
(záleží na transduktoru)

Power
500W

Max Hloubka
1524m -záleží na transduktoru

Alarmy
Hloubka, Fish I.D., Mělčina

Radar

Kompabilita

4G (Broadband), 3G (Broadband),
TX06L-1 (6kW HD Digital)

EBL/VRM
konfigurovatelné pro dva uživatele

Guard Zones
konfigurovatelné pro dva uživatele

Comms/Interface

NMEA0183
1 x RS422 port

Supported baud rates

1200, 2400, 4800 (Default),
9600, 19200, 38400, 57600, 115200

Ethernet
2 Port

NMEA 2000
1 Micro-C

Video Input
Ano

Data Card Slot
2x micro SD cards až do  32GB