Wychwood Naviják Riot Big Pit 75S Reel

Katalogové číslo: dddff9f15595 Kategorie: , Štítek:

Popis

Luxusní naviják od anglické značky Wychwood. Je určen pro rybáře, kteří potřebují dosáhnout každého posledního metru při dlouhých náhozech. Tyto navijáky jsou velkým hitem po celém světě. Řada navijáků S Riot Big Pit je kultovní klasika a vypadají stejně dobře tak, jakou hraje jejich 6ti ložiskový chod symphonii. Naviják je dodáván s odhozovou náhradní cívkou, která je celohliníková. Zesílená robustní hřídel a vnitřní ozubení zajišťují vyšší výkon navijáku a přesný chod cívky.

Lehce futuristický design s decentními grafickými prvky písma zaručuje nadčasovost a originalitu navijáku. Koncovka rukojeti je vyrobena z ušlechtilého dřeva, které potvrzuje originalitu navijáku a zaručuje kvalitu.
Specifikace:- přední ultra silná citlivá brzda- kartáče po stranách rotoru zabraňující proniknutí vlasce do hřídele navijáku- zastavení zpětného chodu v jakékoliv poloze- ACS Clip System nepoškozuje vlasec či šňůru a díky němu lze snadno docílit přesné místo při opakovaných odhodech- speciálně tvarovaná rolnička brání vlasci k jeho kroucení- tělo navijáku v matně černé barvě- náhradní celohliníková kónická, odhozová cívka- převod: 4,8:1- kapacita cívky: 0.35/420m- hmotnost: 0,695kg