Prut Favorite Professional Fast

Katalogové číslo: f1b5dccd3ec0 Kategorie:

Popis

Řada prutů Professional od značky Favorite, to jsou pruty na nejvyšší úrovni, které svými vlastnostmi naprosto rovnají prutům předních světových výrobců. Nyní s dopravou zdarma. Charakteristika: Lehké a pevné pruty s velmi rychlou akci. Jsou optimální tehdy, když se od prutu očekává poměrně velký výkon v kombinaci se zvýšenou citlivosti a extra přesným vedením nástrah.  Silný a citlivý blank doprovázený ohebnou a citlivou špičkou zaručuje řádě Profes­sional přesně takové vlastnosti. 

Pruty této série nabízejí nekonečné možnosti lovu s takovými návnadami jako Drop Shot, Wacky Worm, Carolina rig a jinými. Ale pruty Professional nejsou určeny jen pro uvedené “exotické“ nástrahy. Jsou optimální také pro lov na silikonové nástrahy s lehkým ponorem, když není dostačující napnutí šňůry mezi návnadou a udici. Tyto druhy nástrah při tom nemusí být zrovna malé, a mikro jigový prut se s nimi neporadí, protože se nevyrovná s nahozením a vedením.

Pruty řady Professional, kombinující v sobě výkon a vysokou citlivost budou ideální. Velmi dobře pracují tyto pruty při twichingu lehkých, nepříliš velkých woblerů, snadno umožňuji realizovat požadovaný způsob vedení nástrahy. Jsou vhodné také pro povrchové nástrahy. Mimochodem, mnozí rybáři upřednostňuji tyto pruty jako základní, universální nářadí pro využití v nejrůznějších podmínkách. Očka Fuji Alconite, Rukojeť: Eva, Sedlo navijáku: Fuji

Dostupné ve dvou verzích: 2,07m 1-5g, 2,07m 2-7g