Giants Fishing Prut Fluent Feeder XT naviják zdarma

Katalogové číslo: f06c5cdd8a5f Kategorie: ,

Popis

Luxusní řada feederových prutů, které jsou dodávány se čtyřmi špičkami. Zdarma k tomuto prutu obdržíte kvalitní naviják. Tyto feederové pruty jsou vyrobeny z vysoce modulového grafitu IM8 a mají středně rychlou akci. Tento tenký blank prutu, je navíc vyztužen kevlarovým opletem, pro vyšší pevnost.

Jsou velmi univerzální, výkonné díky své parabolické akci a čtyřmi výměnnými špičkami s různou tvrdostí. Díky rozsahu nabízených špiček, jste připraveni na jakou situaci a druh lovené ryby. Souhrn špiček dodávaných k prutu: žlutá – nejtužší, oranžová – střední tuhost, červená – jemná, zelená ultra jemná.

Prut je osazen kvalitními dvojitě vázaná SIC očky a má ergonomické NPS grafitové sedlo. Rukojeť je celo korková, vyrobena z prvotřídního Portugalského korku AA kvality Délka: 11ft (3,3m) Zátěž: do 100g Transportní délka: 116cm Hmotnost: 260g Počet dílů: 3+4

Velmi povedené a propracované navijáky s jemnou přední mikro brzdou.Tento moderní naviják má krátké kompaktní tělo, ale hlubší cívku s větší kapacitou pro vlasec.Tělo navijáku je v šedé metalíze a předností tohoto navijáku je vysoká kvalita a hladký chod.

Nekompromisní kvalita za super cenu, doporučujeme!- Masivní grafitové tělo a rotor- Počítačově vyvážený rotor- Kovová cívka + náhradní grafitová cívka- 6 precizních kuličkových ložisek- Pevnostní hnací soukolí- Systém pro perfektní navíjení vlasce- Rolnička proti kroucení vlasce- Precizní systém přední brzdy- Zastavení zpětného chodu v jakékoli polozeKapacita: 0,20mm/300m 0,25mm/195m 0,30mm/135mPřevod: 5:1Hmotnost: 230g