Zico člun BL320

Katalogové číslo: a09373e2ebf0 Kategorie: ,

Popis

Řada člunů BL určitě potěší svou kvalitou nejen každého rybáře, ale i další příznivce, kteří požadují pohodlnou přepravu osob nebo třeba pro rodinnou dovolenou. Čluny jsou vyrobeny z vrstveného PVC s textilní výplní se zvýšenou odolností vůči oděru nebo mechanickému poškození.

Dodává se v základní výbavě s nožní pumpou, Al vesly, lavičkou. Vše je pro přepravu umístěno v přenosné tašce.Čluny disponují speciálnímy ventily pro rychlé nafouknutí a vyfouknutí (zpětný chod pumpy). Tři komory zaručují bezpečnost při případném poškození pláště člunu. Nafukovací kýl a pevné čelo umožňují při správném rozložení osob a náležité síle motoru dostat člun do kluzu.

Postranní bezúpečnostní páska, materiál na opravu,úchyty na nošení, obvodové lano, úchyty vesel pro transport a hliníková podlaha s protiskluzovou úpravou jsou u tohoto člunu standardem.Parametry člunu BL 320váha setu: 57kgvnější rozměry: 320 x 152cmvnitřní rozměry: 215 x 70cmmax.síla benzin. motoru: 15HPmax.počet osob: 5max.zátěž: 580kgtransportní rozměry: 111 x 61 x 37cmbarva: šedá s modrým lemem Blue Line serie