Wychwood Naviják Riot Big Pit 65S Reel

Katalogové číslo: 05079e5722c1 Kategorie: , Štítek:

Popis

Luxusní naviják od anglické značky Wychwood. Je určen pro rybáře, kteří potřebují dosáhnout každého posledního metru při dlouhých náhozech. Tyto navijáky jsou velkým hitem po celém světě. Řada navijáků S Riot Big Pit je kultovní klasika a vypadají stejně dobře tak, jakou hraje jejich 6ti ložiskový chod symphonii. Naviják je dodáván s odhozovou náhradní cívkou, která je celohliníková. Zesílená robustní hřídel a vnitřní ozubení zajišťují vyšší výkon navijáku a přesný chod cívky.

Lehce futuristický design s decentními grafickými prvky písma zaručuje nadčasovost a originalitu navijáku. Koncovka rukojeti je vyrobena z ušlechtilého dřeva, které potvrzuje originalitu navijáku a zaručuje kvalitu.
Specifikace:

– přední ultra silná citlivá brzda – kartáče po stranách rotoru zabraňující proniknutí vlasce do hřídele navijáku – zastavení zpětného chodu v jakékoliv poloze – ACS Clip System nepoškozuje vlasec či šňůru a díky němu lze snadno docílit     přesné místo při opakovaných odhodech – speciálně tvarovaná rolnička brání vlasci k jeho kroucení – tělo navijáku v matně černé barvě – náhradní celohliníková kónická, odhozová cívka – převod: 4,8:1kapacita cívky: 0.35/320m
kapaita odhozové cívky: 0,30/150m, 0,35/110m, 0,40/80mhmotnost: 0,598kg