Fox Pouzdro na pruty Royale 2 Rod Sleeve 10ft

Katalogové číslo: d86917eb9f96 Kategorie: , Štítek:

Popis

Další z produktů anglické firmy Fox, které si vyžádali samotní zákazníci. Praktické pouzdro na dva kompletně sestavené pruty je k dispozici ve dvou délkách. Pouzdro poslouží jako ideální varianta pro rybáře z našich končin, kde se smí chytat jen na dva pruty.

Pokud vozíte k vodě více prutů, skvěle Vám poslouží na transport markerového a spodového prutu. Pouzdro je vyrobeno z masivní tkaniny a jsou na něm použity robustní 10 mm zipy, takže Vám vydrží dlouhou řadu sezon. Obě verze bez problémů pojmou i pruty s 50 mm očkem a těmi největšími navijáky. Vnitřní prostor mezi pruty je rozdělen polstrovanou proložkou, která je chrání a zamezuje jejich kontaktu během transportu.

Pouzdra mají nastavitelný popruh přes rameno s EVA výstelkou a taktéž dva vyztužené EVA popruhy do ruky. * vyrobeno z velmi odolného 100% Treated Polyester 1200 Denier * robustní dvoucestné 10 mm zipy * pojme i 50 mm očka a velkokapacitní navijáky * polstrované rozdělení prutů * venkovní kapsa na podběrák * vnitřní kapsy na vidličky

Rozměry kapsy: 126x8x6cm
Rozměry úložného prostoru: 162x21x26cm