Delphin Opium black feeder + 3 špičky 360cm/80g

Katalogové číslo: 6dbcceccbc33 Kategorie: , Štítky: ,

Popis

OPIUM je označení série luxusních prutů značky Delphin. Výjimkou není ani OPIUM Black Feeder. Jedná se o mimořádně štíhlý feedrový prut, který je postaven na vysocemodulovaném 30T karbonu. Vzhledem k provedení blanku se jedná jednoznačně o prut s parabolickou akcí.

Taková akce umožňuje vychutnání si souboje i s menším jedincem a použití nejjemnějšího feederového návazce. Vzhledem k použitému 30T karbonu však v určitém okamžiku prut naplno projeví sílu tohoto karbonového vlákna a hravě si poradí i s největšími kusy.

Charakter luxusu doplňuje FUJI sedlo a SEA GUIDE očka s tenkými SIC výplněmi. Blank je leštěný a povrchově upravený tenkou vrstvou matného laku, nad rukojetí je ozdoben ručně pleteným vzorem z karbonové pásky. Jednoznačně štíhlý design prutu je navíc podpořen luxusní rukojetí, kompletně osazenou tenoučkou vrstvou z NEO-FOAM materiálu.

V kombinaci se zlatým písmem a doplňky je tento prut skutečným designovým skvostem v portfoliu feederového prutů značky Delphin. Dodává se s třemi karbonovými špičkami.

Technické parametry:

Dva druhy modelů 360-330cm/80g Počet dílů: 3Průměr blanku nad rukojetí: 11mmPočet oček: 13Transportní dĺžka: 126cmHmotnost: 200gRukojeť: NEO-FOAM vrstva a EVA pěnaDélka rukojete (od spodní části pruta po střed sedla): 52cm