Catkong Naviják Enormo 40

Katalogové číslo: 1de3d4fb885e Kategorie: , Štítek:

Popis

Catkong je nová slovenská značka, která je však postavena na dlouholetých zkušenostech s vývojem produktů rybolovu. Přímý vývoj a testování produktů od značky Catkong ve spolupráci s Attilou Gálem trval více než 2 roky, během nichž bylo zdolané obrovské množství těch největších sumců. Nyní nadešel čas, abychom se s vámi podělili o plody naší práce. Přinášíme vám špičkové produkty, prověřené těmi největšími králi vod.
Catkong Enormo 40 je unikátní, celokovový naviják určený na středně těžkou, těžkou a mořskou přívlač. Dokonale vypracovaný mechanismus zaručuje brilantně lehký chod celého navijáku a díky povrchové úpravě vnitřních částí lehce odolá vlivu slané mořské vody. Na pohled poměrně malé, ale robustní tělo v sobě skrývá až nečekaně brutální sílu, která si bez problémů poradí i s těmi největšími rybami.
Celokovová ručka, ukončena EVA pěnou padne skvěle do ruky. Výborné je i samotné technické řešení upínání kliky. Oproti klasickým mechanismům má Enormo vnitřní závit, což umožňuje dotažení kliky s naprosto nulovou vůlí a bočním pohybem! S takto připraveným navijákem je radost zdolávat, s pocitem že se na své vybavení můžete absolutně spolehnout! Catkong Enormo je dodáván spolu s uzavíratelným transportním pouzdrem.
K navijáku Catkong Enormo doporučujeme používat prut značky Catkong (model Monstro, nebo Hyperio) a šňůru Catkong 143M.
Technické parametry:

Hmotnost: 475g
Tělo: Celokovové
Klička: Celokovová s EVA pěnou
Ložiska: 9+1
Podložky brzdy: karbonové se silou neuvěřitelných 20kg!!!
Převod: 5,5:1
Kapacita cívky mm/m: 0.28/420 0.30/370 0.32/320 0.35/270 0.40/210